Portret

Nádherný portrét je jednou z nejkrásnějších věcí, které pro sebe můžete udělat. Nebojte se odhalit Váš vnější i vnitřní půvab. Je načase ukázat všem, jak jste opravdu krásná.

Portfolio Portret

Business portrét

Obraz řekne více než tisíce slov, pro business portrét to však platí dvojnásob. Profesionální portrét je svým způsobem Vaše vlastní vizitka, kterou se prezentujete ve svém profesním a pracovním životě. V takovém případě bychom se určitě neměli spokojit s pouhou oříznutou fotografií pořízenou kompaktním fotoaparátem. V obchodě a podnikání se hodně dbá na image a prezentaci, která často rozhoduje o úspěchu při kontaktu se zákazníky. Proto je dobré využít všechny dostupné způsoby, jak svoji image vylepšit. Jedním ze způsobů je právě vlastní profesionální fotografie, kterou můžete využít na mnoha místech od profilových fotografií na sociálních sítích až po přiloženou fotografii v profesním životopisu (CV). Kvalitní portrét je forma osobní reklamy, čím významnější pozici ve firmě daná osoba zastává, tím více ovlivňuje image celé společnosti.

Při jakých příležitostech business fotografie využijete

Marketing, reklama a propagace

Firemní webové stránky

Firemní komunikace, identifikační karty

Sociální sítě - LinkedIn

Emailová komunikace

Životopis CV

Make-up od profesionální vizážistky?

Vizáž a styling hrají v portrétní fotografii důležitou roli, proto doporučujeme využít i služeb vizážistky, která se postará o zamaskování drobných nedostatků na pleti. V našem studiu fotografujeme se zábleskovými světli, díky kterým mají výsledné fotografie profesionální vzhled. Nicméně pod těmito světli vypadá běžný make-up trochu odlišně než na denním světle, na které jsme zvyklý. Proto je úkolem vizážistky fotografovanou osobu nalíčit a dotvořit, tak aby vypadala přirozeně i pod studiovými světli. Především je zde snaha o zmatnění pleti a předejití nežádoucím odleskům. To je jeden z důvodů, proč je foto make-up vhodný i pro muže.

Garance vrácení peněz - v případě nespokojenosti s výslednými fotografiemi garantujeme 100% vrácení peněz ze zaplacené částky.

Více ukazek portretních foto Objednat